Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com

عملکرد بالا خالص پنبه 100 درصد ماشین پنبه کنیتد پارچه رنگرزی با XY قابل بافت اصلی سیستم پمپ اینورتر نسبت مشروب کنترل ماشین آلات رنگرزی

عملکرد بالا خالص پنبه 100 درصد ماشین پنبه کنیتد پارچه رنگرزی با XY قابل بافت اصلی سیستم پمپ اینورتر نسبت مشروب کنترل ماشین آلات رنگرزی

توضیحات محصول سری OH نسبت مشروب کم، مصرف انرژی پایین، هزینه تعمیر و نگهداری پایین درجه حرارت بالا و فشار دستگاه سرریز رنگرزی مناسب برای تمیز کاری / سفید / رنگرزی / شستن تمام انواع fabrics.With بافتنی یک ساختار نازل مخصوص طراحی شده است، آن را قادر می سازد ...

Product Details

توضیحات محصول

OH نسبت سری مشروب کم، مصرف انرژی پایین، هزینه تعمیر و نگهداری پایین درجه حرارت بالا و فشار دستگاه سرریز رنگرزی مناسب برای تمیز کاری / سفید / رنگرزی / شستن تمام انواع بافتنی fabrics.With یک ساختار نازل خصوص طراحی است، آن را قادر می سازد پارچه در شرایط شل شده و گسترش یافته در طول فرایند رنگرزی. این یک عملکرد عالی در رنگرزی پارچه تنگ و سنگین و می تواند مشکل علامت چین، که معمولا در دیگر ماشین آلات رنگرزی دیده از بین بردن. در همین حال، این دستگاه دارای دو طناب بارگذاری قابلیت.

داده های تکنیکی

نسبت 1. پایین مشروب؛ 1: 3.5 ~ 5 در بار کامل

2. سرعت عامل: 450M در هر دقیقه

3. حداکثر دمای کار: 140'C

4. حداکثر فشار کاری: 0.36Mpa

5. دما افزایش: 5'C در هر دقیقه به طور متوسط از 25 تا 100'C، 2.50C در هر دقیقه به طور متوسط از 100 - 130'C (فشار بخار اشباع خشک: 0.7Mpa)

نرخ 6. دما کسر: 3'C در هر دقیقه به طور متوسط از 130 به 100'C، 2'C در هر دقیقه به طور متوسط از 100 تا 85'C (خنک کننده فشار آب: 0.3Mpa، 25'C).

11.png

سازگار با محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و راندمان بالا

1. نسبت مشروب کم مصرف آب تا حد زیادی کاهش می دهد.

2. در مقایسه با ماشین آلات رنگرزی سنتی، آب، مصرف کمکی و بخار را می توان با 50٪ ذخیره

3. قدرت کمترین نصب شده است، از این رو کمترین مصرف انرژی الکتریکی است.

4. چرخه رنگرزی سریع، افزایش بهره وری است.

5. عملیات کاربر پسند و تعمیر و نگهداری آسان.  

عملکرد Execellent با استفاده از فن آوری های جدید

1. نسبت مشروب دستگاه پارچه رنگرزی مبدل حرارتی عمودی کم آب condensated را قادر می سازد تا فورا خشک شود و زمان را کاهش می دهد در تغییر بین سرد و گرم water.Also، آن را می توانید از شکل گیری مقیاس آب اجتناب کنند، گسترش عمر مبدلهای حرارتی .

2. لوله ورودی پمپ اصلی بهینه سازی شده است، ارتفاع از ورودی آب را کاهش می و از این رو مصرف آب به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

3. مخزن پارچه U شکل و هماهنگ سیستم پارچه قابل بافت افزایش ظرفیت بارگیری 20 درصد، در عین حال، با قابل بافت در جهات مختلف، پیچیدن مشکلات را می توان به طور کامل اجتناب شود.

4. سیستم کنترل رنگرزی پیشرو، در ترکیب با سیستم تغذیه جریان دوجانبه تعادل و فشار ثابت و نرخ جریان پایدار، رنگرزی یکنواخت تضمین شده است.

5. ارتفاع دستگاه و بهره برداری پلت فرم را کاهش می و اندازه پلت فرم عمل کاهش می یابد، و عملیات پایین convenient.The خیلی بیشتر از مالیات بر ارزش افزوده رنگ است به خصوص طراحی به منظور کاهش ذخیره آب و نسبت مشروب کمتر به طور موثر.

6. با سیستم گردش مالیات بر ارزش افزوده اصلی منحصر به فرد، اختلاف درجه حرارت از کل مالیات بر ارزش افزوده رنگ از تغذیه بالا و پایین و evennessof است که در شرایط بهینه کنترل می شود.

7. اسپری دوار از تمیز کردن مالیات بر ارزش افزوده اصلی به تصویب رسید و طیف مالیات بر ارزش افزوده است در طیف وسیعی از تمیز کردن، اطمینان از تمیز کردن کامل.

8. رنگ مشروب اجرا می شود طولی، در حال اجرا طولی از مشروبات الکلی رنگ و سیستم مکش multidirection تا حد زیادی نسبت مشروب را کاهش می دهد و بهینه سازی یکنواختی از مشروبات الکلی رنگ.

OH-150-1 چیدمان ماشین آلات:

12.png


اگر شما با عملکرد بالا خالص پنبه 100 درصد پنبه ماشین بافتنی رنگرزی پارچه های خود را با سیستم قابل بافت XY اصلی اینورتر کنترل دستگاه پمپ نسبت مشروب رنگرزی راضی هستید، لطفا احساس رایگان برای تماس تولید کنندگان و تامین حرفه ای ما در چین می باشد. ماشین آلات سفارشی ساخته شده در چین نیز با قیمت رقابتی در کارخانه ما ارائه شده است.

محصولات مرتبط
کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code