Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com

نسبت Resproducibility پایین مشروب بالا کم هزینه تعمیر و نگهداری در دمای بالا مواد شیمیایی صرفه جویی در گره پارچه نرم جریان رنگرزی ماشین آلات

نسبت Resproducibility پایین مشروب بالا کم هزینه تعمیر و نگهداری در دمای بالا مواد شیمیایی صرفه جویی در گره پارچه نرم جریان رنگرزی ماشین آلات

توضیحات محصول قابل اجرا به پارچه های مختلف: پنبه، مودال، ویسکوز، Tencel، ابریشم مصنوعی، پشم، اکریلیک، Lyocell، نایلون، پلی استر مخلوط می شود و لای کرا blended.With یک ساختار نازل خصوص طراحی، آن را قادر می سازد پارچه در شل و شرایط گسترش در طول فرایند رنگرزی. این بسیار عالی ...

Product Details

توضیحات محصول

قابل اجرا به پارچه های مختلف: پنبه، مودال، ویسکوز، Tencel، ابریشم مصنوعی، پشم، اکریلیک، Lyocell، نایلون، پلی استر مخلوط می شود و لای کرا blended.With یک ساختار نازل خصوص طراحی، آن را در طول فرایند رنگرزی را قادر می سازد پارچه در شرایط شل شده و گسترش یافته . این یک عملکرد عالی در رنگرزی پارچه تنگ و سنگین و می تواند مشکل علامت چین، که معمولا در دیگر ماشین آلات رنگرزی دیده از بین بردن.

ماشین آلات طراحی و ساخته مطابق با استانداردهای مخازن تحت فشار گیگابایت 150، با حداکثر دمای کار 140 درجه و حداکثر فشار کاری 0.36 مگاپاسکال است. تمام قطعات در تماس با مشروب رنگ است و خوردگی فولاد ضد زنگ S31603 مواد (316L) ساخته شده است. با یک ساختار نازل خصوص طراحی، آن را به پارچه در شرایط شل شده و گسترش یافته را قادر می سازد در طول فرایند رنگرزی. این یک عملکرد عالی در رنگرزی پارچه تنگ و سنگین و می تواند مشکل علامت چین، که معمولا در دیگر ماشین آلات رنگرزی دیده از بین بردن. در همین حال، این دستگاه دارای دو طناب بارگذاری قابلیت.

داده های تکنیکی

نسبت 1. پایین مشروب؛ 1: 3.5 ~ 5 در بار کامل

2. سرعت عامل: 450M در هر دقیقه

3. حداکثر دمای کار: 140'C

4. حداکثر فشار کاری: 0.36Mpa

5. دما افزایش: 5'C در هر دقیقه به طور متوسط از 25 تا 100'C، 2.50C در هر دقیقه به طور متوسط از 100 - 130'C (فشار بخار اشباع خشک: 0.7Mpa)

نرخ 6. دما کسر: 3'C در هر دقیقه به طور متوسط از 130 به 100'C، 2'C در هر دقیقه به طور متوسط از 100 تا 85'C (خنک کننده فشار آب: 0.3Mpa، 25'C).

a3.png

سازگار با محیط زیست

حداقل نسبت در حال اجرا مشروب (آب در مواد را شامل نمی شود) به عنوان 1 عنوان کم است: 1.5. مصرف آب از کل فرایند رنگرزی پارچه های پنبه ای (در هر کیلوگرم) با استفاده از رنگ های راکتیو به صورت زیر تجزیه و تحلیل.

· رنگ نور: 27.2kgs

· متوسط رنگ: 37.5kgs

· رنگ های تیره: 47.4kgs

تکرار خوب و پایدار

پیشرو سیستم کنترل رنگرزی، در ترکیب با دوجانبه تعادل سیستم تغذیه جریان و همچنین فشار ثابت و کنترل جریان نازل نرخ افزایش رنگرزی پارچه برای رسیدن به یک یکنواختی رنگ خوب و تکرار پذیری بسیار بالا.

ارگونومی مالیات بر ارزش افزوده طراحی

ارتفاع دستگاه و بهره برداری پلت فرم را کاهش می و اندازه پلت فرم عمل بسیار کوچکتر از حد معمول تغییر اندازه شده است، که باعث می شود عمل بسیار راحت تر. پایین مالیات بر ارزش افزوده رنگ است به خصوص طراحی به منظور کاهش ذخیره آب و نسبت مشروب به طور موثر

a4.png با استفاده از سیستم گردش خون مالیات بر ارزش افزوده اصلی منحصر به فرد، اختلاف درجه حرارت از کل مالیات بر ارزش افزوده رنگ از بالا و پایین و یکنواختی تغذیه است که در اسپری conditions.Rotating بهینه کنترل می شود برای تمیز کردن مالیات بر ارزش افزوده اصلی به تصویب رسید و طیف مالیات بر ارزش افزوده است در طیف وسیعی از تمیز کردن، اطمینان کامل تر تمیز کردن.

اگر شما با resproducibility بالا نسبت مشروب کم هزینه تعمیر و نگهداری پایین درجه حرارت بالا صرفه جویی در مواد شیمیایی ماشین آلات رنگرزی پارچه گره جریان نرم ما راضی هستید، لطفا احساس رایگان برای تماس تولید کنندگان و تامین حرفه ای ما در چین می باشد. ماشین آلات سفارشی ساخته شده در چین نیز با قیمت رقابتی در کارخانه ما ارائه شده است.

محصولات مرتبط
کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code