Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com

ECO HTHP دمای بالا فشار بالا بسته بندی / مخروط نخ قرقره ماشین آلات رنگرزی به صورت خودکار کنترل سطح رنگرزی ماشین آلات

ECO HTHP دمای بالا فشار بالا بسته بندی / مخروط نخ قرقره ماشین آلات رنگرزی به صورت خودکار کنترل سطح رنگرزی ماشین آلات

توضیحات محصول SS241B درجه حرارت بالا فشار بالا HTHP عمودی نخ رنگرزی ماشین آلات مناسب برای پردازش رنگرزی پنبه، پلی استر، اکریلیک، نایلون، گوسفند، whool، T / C، ترکیب اکریلیک / پنبه، پلی استر، ترکیب پشم، کنف و پنبه مخلوط و یا هر است نوع نخ مخلوط. (تمام قطعات در ...

Product Details

توضیحات محصول

SS241B درجه حرارت بالا فشار بالا HTHP عمودی نخ رنگرزی ماشین آلات مناسب برای پردازش رنگرزی پنبه، پلی استر، اکریلیک، نایلون، گوسفند، whool، T / C، ترکیب اکریلیک / پنبه، پلی استر، ترکیب پشم، کنف و پنبه مخلوط و یا هر نوع نخ مخلوط. (تمام قطعات در تماس با مشروب تصویب SS316L مواد با کیفیت برتر که مطابق با نیاز به استانداردهای مخازن تحت فشار. حداکثر دمای کار است 140'Cand حداکثر فشار کاری است 4.5KG / cm2 به)

داده های تکنیکی

1. نسبت مشروب پایین 1: 5 ~ 6

2. طراحی دما 160 ° C

3. حداکثر دمای کار: 140 درجه سانتی گراد

4. حداکثر فشار کاری: 0.45 مگاپاسکال

5. صرفه جویی در قدرت و بخار مصرفی 20٪

6. و حرارت: حدود 30 دقیقه برای افزایش دما 20 ° C -130 درجه سانتی گراد (در فشار بخار 0.70 مگاپاسکال)

7. زمان خنک کننده: تقریبا 20 دقیقه برای 130 درجه سانتی گراد-80 ° C (در خنک کننده فشار آب از 0.3Mpa)

نوع فشار در هوا

نسبت حمام است با توجه به انواع فرآیند نخ و رنگرزی تنظیم شده، و یا می توان آن را با تنظیم میزان صدا حمام رنگرزی با توجه به casemay شود انتخاب شده است. تا حد زیادی صرفه جویی در منبع انرژی، آب، بخار.

نوع موکت کامل

این دستگاه دارای سیستم شیمیایی مواد (مخلوط کن و مواد شیمیایی بشکه)، تحت فشار و سیستم مواد در حال بارگذاری (پمپ کمکی)، internaland سیستم circulatiou رنگرزی مشروب خارجی (کولر). در طول فرایند رنگرزی من ~ الزامات پردازش ریک را می توان تحت اتاق tcmperatureand فشار بالا و دمای بالا و فشار بالا شامل کاربرد گسترده و رنگی رنگرزی خوب و درخشندگی ملاقات کرد.

اتوماسیون ماشین آلات رنگرزی

این دستگاه از اتوماسیون به حد مختلف برای پاسخگویی به نیاز های مختلف، با اتوماسیون. محدوده از کنترل ساده از درجه حرارت با توجه به گلوله نخ اپراتور برای کنترل اتوماتیک بیش از رگ بارگیری و عملیات سیستم دوز با استثنای ورودی سیب زمینی کاهش riscand. خروجی و مالیات بر ارزش افزوده نمونه رنگرزی.

ایمنی و راحتی

این دستگاه شکایت خود مهر و موم از لبه گلدان. دستگاه ایمنی ترکیبی از پنوماتیک قفل گلدان لبه و گلدان پنوماتیک باز پوشش و closingdevice بودن عمل آسان و قابل اعتماد.

图片 8.png


اگر شما با کشورهای عضو اکو hthp درجه حرارت بالا بسته فشار بالا / مخروط نخ قرقره ماشین آلات رنگرزی ما به طور خودکار سطح دستگاه کنترل رنگرزی راضی هستید، لطفا احساس رایگان برای تماس تولید کنندگان و تامین حرفه ای ما در چین می باشد. ماشین آلات سفارشی ساخته شده در چین نیز با قیمت رقابتی در کارخانه ما ارائه شده است.

محصولات مرتبط
کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code