Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com

تامین ظرفیت بزرگ ماشین آلات نخ پایین باقی مانده رطوبت نشت آب استخراج

تامین ظرفیت بزرگ ماشین آلات نخ پایین باقی مانده رطوبت نشت آب استخراج

JF-90 مخصوص آبی استخراج طراحی شده برای بسته نیازهای همیشه عمده در بسته نخ رنگ houses.The موتور رانندگی است اینورتر با عوامل تجزیه طلب آن کنترل قابل تنظیم و ترمز سازگار با توجه به سیستم ترمز مکانیکی load.All حذف و در نتیجه .. .

Product Details

JF-90 مخصوص آبی استخراج برای بسته نیازهای همیشه عمده در بسته نخ houses.The رنگ موتور رانندگی است اینورتر با عوامل تجزیه طلب آن قابل تنظیم و ترمز سازگار با توجه به سیستم ترمز مکانیکی load.All کنترل حذف طراحی و بنابراین به استثنای احتمالی تعمیر و نگهداری کار می کند.

دستگاه توسط حامل مواد قابل تعویض دو و اتوماتیک برای بسته است که توسط کنترل کننده های پیشرفته PLC کنترل و نرخ تولید ثابت و منظم با توجه به نوع نخ تحمیل مشخص می شود. در حالی که یک حامل مواد برای بسته است در داخل استخراج آبی، یک حامل مواد دوم اجازه یک اپراتور به انجام، در یک راه آسان، تمام تخلیه و بارگذاری از بسته ها، به این ترتیب تهیه از دستگاه برای مدت چرخه تولید پی در پی.

بلند کردن اجسام دستگاه و سیستم گرش تصویب کنترل هیدرولیک، چرخش خودکار با ایمنی دقیق.

سبد چرخش است با بدنه برای اسکان بسته در طول استخراج آبی مجهز در حالی که دوک از بسته بندی ها با توجه به نیازهای مشتری به تصویب رسید. و سرعت استخراج آبی را می توان تنظیم. بنابراین درمان خفیف تا نخ اطمینان و جلوگیری از تغییر شکل بسته های بیشتر به شکستگی از لوله های داخلی.

سبد درونی و بدنه دستگاه در فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا برای مدت زمان طولانی در خدمت ساخته شده است.

اطلاعات تولید:نوع نخ

زمان استخراج

رطوبت باقی مانده

روغن های سنتتیک

3min

8/12٪

مخلوط پشم

4min

15-25٪

پشم / مخلوط پنبه

4min

25-30٪

پنبه

5 دقیقه

45-50٪

ابریشم

5 دقیقه

35-40٪

چسبناک

5 دقیقه

60-70٪

JF-90 طرح ماشین:

图片21.png


اگر شما با عرضه ظرفیت نخ پنبه کم رطوبت باقی مانده دستگاه آبی استخراج ما راضی هستید، لطفا احساس رایگان برای تماس تولید کنندگان و تامین حرفه ای ما در چین می باشد. ماشین آلات سفارشی ساخته شده در چین نیز با قیمت رقابتی در کارخانه ما ارائه شده است.

محصولات مرتبط
کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code