Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
ماشین رنگرزی دستگاهی است که برای رنگرزی استفاده می شود

برای دستگاه رنگرزی چه باید کرد، مردم مدرن به نظر ساده، عجیب نیستند، این در واقع نوعی از تجهیزات مورد استفاده برای رنگرزی است، زیرا رنگ محصول می تواند ظاهر یک پیشرفت بزرگ را ایجاد کند، بنابراین در تولید محصول، به خصوص در فرایند تولید و پردازش محصولات پارچه، رنگرزی اغلب یکی از مراحل ضروری است.

از آنجا که محصولات مختلف برای رنگرزی همان نیست، بنابراین نوع تجهیزات رنگرزی نیز به طور مداوم غنی شده در میان رایج ترین دستگاه رول رول جعبه نوع آویزان، تجهیزات رنگرزی فندک نوعی ویسکر و تجهیزات رنگرزی بالا و غیره. اگر سازنده می خواهد از تجهیزات جعبه ای رنگی برای رنگرزی استفاده کند، سپس برای اولین بار باید مو را تمیز کنند، و سپس باید موهای شل را که به طور یکنواخت در بشکه های مو قرار داده شده است تمیز کنید. آنها باید سطل را به رنگ مواخ ریز ، و پس از آن آنها نیاز به فشار بالا پوشش و باز کردن پمپ گردش خون، تحت عمل پمپ گردش، رنگ از بخش عمده خواهد شد سطل از محور خارج شده است، و پس از آن پس از رنگرزی مو، بازگشت به پمپ گردش خون دوباره.

ماشین رنگرزی به عنوان نام نشان می دهد نوعی از تجهیزات مورد استفاده برای پارچه رنگرزی است، زیرا این دستگاه مزیت سهولت استفاده، ایمنی و عملیات از درجه پایین دشواری و غیره است، بنابراین در جامعه مدرن، استفاده از چنین یک ماشین رنگرزی نه تنها برای گسترش آنها. اما برای اینکه چطور می توانیم از ماشین رنگرزی اطمینان حاصل کنیم، اما خیلی افراد زیادی از آن استفاده نمی کنند. اگر چه این ماشین عمل برای پنبه، کتانی و مصنوعی، و به همین ترتیب تمیز کردن مواد رنگی بسیار خوب و غیره، اما به دلیل ویژگی های مختلف مواد، بنابراین در طول زمان رنگرزی، کارکنان نیز نیاز به توجه به تنظیمات مختلف پارامترهای کار. به دلیل این تجهیزات رنگرزی انواع مختلفی وجود دارد، به طوری که برای اطمینان از رنگ آمیزی و استفاده از امنیت دولتی، پرسنل باید با توجه به انتخاب نوع مناسب ماشین رنگرزی توجه کنند. قبل از شروع تجهیزات چاپ مواد، کارکنان نیاز به بازرسی از تجهیزات دارند، و پس از آن تعداد زیادی از ماشین آلات رنگرزی و ماشین های رنگرزی در بر داشت، سپس کارکنان باید سریعا تمیز شوند، در غیر این صورت، ماشین های رنگرزی ممکن است در طول استفاده واقعی آسیب دیده یا رنگ آمیز باشند. موقعیت.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code