Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
مزایای استفاده از تنظیمات استاندارد و استاندارد سیلندر ماشین آلات رنگرزی

با بهبود مستمر سطح فنی مورد نیاز از تجهیزات رنگرزی همچنین گرفتن بالاتر و بالاتر. به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف فرایند رنگرزی برای رسیدن به اثر مورد نظر رنگرزی پنیر رنگرزی عملکرد دستگاه نیز مطلوب باشد مورد نیاز است. در واقع نه تنها تاثیر ماشین آلات گلدوزی خود، استفاده از برخی از لوازم جانبی تاثیر خاصی داشته باشد.

به طور خاص:

1، باید تضمین پنیر بنابراین عملکرد آن قابل اعتماد، و قوی و قدرتمند است زیرا این بخش هسته سیستم کامل کنترل ماشین آلات مورد استفاده در سیستم های کنترل PLC و کامپیوتر, رنگرزی. علاوه بر این، بلکه در موارد فوق با کنترل مرکزی متصل به رابط. اما به دلیل تفاوت های کارکردی برخی از توابع در ماشین آلات گلدوزی بی فایده، بنابراین این تفاوت در قیمت منعکس خواهد شد.

چون تشخیص دما، فشار و دیگر پارامترهای دقت و PLC و کامپیوتر برنامه نهایی صادر شده توسط مستقیم 2, رنگرزی دستگاه تشخیص و اجرای قطعات الزامات عمومی چنین دستگاه نسبتا بالا است فرمان است پس اشتباه، این باعث می شود این موضوع نیز اشتباه است. بنابراین تشخیص قطعات در دقت و قابلیت اطمینان عملکرد، میزان شکست باید استفاده را داشته باشد.

3 علاوه بر موارد فوق ذکر شده این لوازم جانبی، انواع سوپاپ نیز در پنیر رنگرزی عملکرد دستگاه نسبتا بزرگ مانند شیر کنترل گاز، شیر برقی است وجود دارد. این نوع از برنامه های اقدام اجرای قطعات با کیفیت عملکرد نیز، بنابراین برای جلوگیری از وقوع مکرر شکست موثر بر زندگی خود را تضمین شده است.

◆ پنیر رنگرزی محصولات ماشین:

مناسب برای رنگرزی نخ اکریلیک و نخ، پشم و پلی استر / نخ کتانی، پشم / پلی استر / پنبه یا انواع نخ ریسی تلفیقی خط مجهز به انواع creel، می توان در اشکال مختلف نخ، چنین پیچیده به عنوان پنیر کیک نخ نخ، پیچ و تاب الیاف و نخ فشرده پنیر می تواند ارائه تک سیلندر، رنگرزی، بار محدوده از 1 1296kw (1 کیلوگرم در وزن پنیر) 1 شارژ کامل، نوع کیسه هوا.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code