Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
مقدمه ای کوتاه برای استفاده ایمن از ماشین رنگرزی

برای ماشین رنگرزی، در عمل زمان خود، از لحاظ درام آن، یک ماشین دوار با سرعت بالا است، و در واقع یک نتیجه مستقیم از نیروی گریز از مرکز بزرگ است. دقیقا به همین دلیل، برای اطمینان از ایمنی اپراتورهای ما و ماشین رنگرزی، زمانی که از آن استفاده می شود، در حقیقت، باید به شدت از قوانین ایمنی پیروی کند.

اول از همه برای ماشین رنگرزی، زمانی که متوجه شدیم که قفل قفل زمانی قفل نمی شود که دستگاه دسترسی و دیگر پیچ های اتصال آن بسته نشده باشند، ما در واقع نمی توانیم جداسازی را شروع کنیم؛ در درام کامل نیست پدیده توقف وجود دارد، در واقع، این است که هیچ یک از اتصال دهنده ماشین را آزاد کند؛ در سر و صدای غیرطبیعی و لرزش غیرطبیعی آن، در واقع، باید بلافاصله خاموش و قطع برق شود.

عملیات دستگاه رنگرزی، در واقع، گرمای شعله یا درام های جوش قطعات اصلی نیست، به خصوص برای درام بدن یا پوشش درام و حلقه قفل. در واقع وقتی که درام باید تعمیر شود باید بلافاصله و کارخانه تولیدی ما تماس بگیرد و در واقع باید از کارکنان حرفه ای بخواهید که تعمیر کنند تا در حقیقت از ظهور یک سری حوادث امنیتی اجتناب شود این

علاوه بر این، عملیات ماشین رنگرزی، سپس قطعات باطری را نمی توان با قطعات دیگر دستگاه برای استفاده از درام مبادله کرد، حتی برای همان مدل قطعات ماشین نمی تواند تعویض شود، و یا این است که به طور مستقیم در شکست خورده .

در نهایت، هنگامی که عملیات دستگاه رنگرزی، در واقع، باید در جهت "0" برای قفل شدن باشد، زمانی که حلقه قفل آن و "0" مونتاژ مارک از نظر آن، در واقع، به طور مستقیم بر روی بدن درام علائم مربوطه در 25 درجه یا بیشتر، در واقع، مستقیما ممنوع است؛ علاوه بر این، ماشین رنگرزی نمی تواند در سرعت و اضافه بار آن کار کند.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code