Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
دستگاه رنگرزی پنیر باید عملکرد داشته باشد

ريختن ريشه پنير خوب است يا بد، عمدتا به انتخاب اصلي جريان پمپ بستگي دارد، براي انتخاب پارامترها، دستگاه رنگرزي اوليه پنير به علت تجربه براي رفع حداقل نياز به نياز به نياز آب به پنير در داخل و خارج از تفاوت رنگ در اصل

با توجه به تنوع گونه های نخ، جریان جریان نخ های مختلف بسیار متفاوت است، بنابراین جریان ثابت، برخی از کاستی ها را به وجود آورد. به عنوان مثال، سرعت جریان نخی پنبه نسبتا بزرگتر از نخ ریختن پنبه رنگرزی است. برای پاسخگویی به جریان پلی استر و پنبه مخلوط شده، نخ پنبه ممکن است در داخل و خارج از تفاوت رنگ باشد؛ و برای دیدار با جریان نخی نخی پنبه، پلی استر و پنبه نیز ممکن است تغییر شکل نخ یا پاشیدن ناخن ترکیب شده است.

انتخاب جریان نیز مربوط به اینکه آیا نخ به نهایت برای بافندگی یا بافندگی استفاده می شود. تجربه عملی نشان می دهد که رنگرزی از همان نخ برای بافندگی نرخ جریان انتخاب شده در مقایسه با جریان جریان برای بافندگی استفاده می شود. اگر اندازه جریان انتخاب نامناسب، نه تنها تاثیر کیفیت رنگرزی، بلکه باعث ایجاد مقدار مشخصی از زباله های انرژی شود، باید جریان را کنترل کرد تا اطمینان حاصل شود که در هر شرایطی (یعنی تبدیل نخ، بار تغییرات) می تواند یک جریان معقول برای رسیدن به به اصطلاح به طور همزمان رنگ آمیزی.

در حال حاضر دستگاه رنگرزی پیشرفته پنیر، پمپ اصلی از کنترل فرکانس AC استفاده می کند، از طریق تشخیص فشار داخلی و خارجی، سیگنال بازخورد برای تنظیم سرعت پمپ اصلی، برای دستیابی به جریان کنترل جریان مایع.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code