Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
ماشین رنگرزی در مجمع و انهدام مهر و موم مکانیکی باید به چه چیزی توجه شود؟

من بیش از 20 سال است که متخصص در تولید ماشین رنگرزی، دستگاه رنگرزی با درجه حرارت بالا و فشار بالا و دیگر تاریخچه تجهیزات چاپ و رنگرزی، کیفیت محصول و عملکرد قابل اعتماد، قابل اعتماد، قیمت مناسب، کار می کند؛ خدمات ردیابی پس از فروش - عرضه طولانی مدت قطعات چاپی و رنگرزی آسیب پذیر برای حمایت از تولید. محصولات با کیفیت بالا و راندمان بالا رینگ شامل: سری GR202؛ می تواند نخ ریسی، زیپ، نخ پنیر، مو و دیگر دستگاه رنگرزی باشد؛ دستگاه رنگرزی پنیر سری DF241؛ WGR سری هانک، نوار پلی استر جین ریسندگی ابریشم و دیگر تجهیزات چاپ و رنگرزی.

1، جداسازی باید مراقب باشید برای جلوگیری از ضربه، خش، سطح مهر و موم شده حلقه استاتیک و مهر و موم های کمکی، کاملا مجاز به استفاده از چکش دستی، کوسه های آهن نیست.

2، در صورت رسوب خاک باز نیست، ابتدا باید تمیز و سپس از هم جدا، سعی کنید برای جلوگیری از آسیب به عنصر مهر و موم.

3، فرآیند مونتاژ، شما باید حفره مهر و موم شده، نیازهای سطح پاک کننده سطح آستین را نگه دارید. در صورت گرد و غبار متصل شده، می توان با بنزین، و با یک گاز نرم نرم، کاغذ پنبه، پنبه و چیزهای دیگر برای تمیز کردن، سطح مهر و موم شده حلقه استاتیک. هنگام جمع آوری سطح آب بندی می توان با روغن توربین یا روغن اسپیندل پوشش داده شود.

4، مهر و موم مکانیکی فشرده سازی بهار باید به درستی تنظیم شود، که عمدتا به تجربه مونتاژ برای اطمینان کمک می کند. هنگام تنظیم مقدار فشرده سازی بهار، پیچ های ثابت باید بدون هیچ گونه سستی محکم شوند.

5، مانند استفاده از مایع مهر و موم خارجی، سیال آب بندی باید بالاتر از فشار متوسط ​​0.5kg / cm2 باشد. جریان به شدت مورد نیاز نیست، تنها قادر به تشکیل یک چرخه، حفره مهر و موم شده بیش از حد حرارت محدود است.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code