Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
درجه حرارت بالا و بالا فشار مزایای ماشین گلدوزی

GR20A مجموعه ای از درجه حرارت بالا و فشار درجه حرارت نرمال مو توپ رنگرزی مو دستگاه مناسب برای رنگرزی الیاف طبیعی: مانند: پنبه و کتانی و ابریشم و پشم و دیگر الیاف شل همچنین می تواند برای سفید و پردازش و استفاده از پرداخت استفاده می شود ثبت آمار اتوماتیک تخفیف، نفوذ به بخش های فیبر برای رسیدن به رنگ یکنواخت.

GR20A درجه حرارت بالا و فشار درجه حرارت نرمال فوم رنگرزی توپ ماشین خودکار از طریق رایانه فوشان HG - 700 د تابع اصلی با توجه به شرایط فرایند کنترل خودکار برنامه کنترل اصلی ماشین آلات رنگرزی مهم از توابع زیر است:

راندمان بالا و مقاومت به خوردگی بالا اصلی سیستم پمپ: سری ماشین آلات رنگرزی تصویب پمپ استیل جریان مخلوط. و مجهز به مبدل فرکانس، جریان stepless کنترل رنگرزی می تواند. سری اصلی پمپ با جریان به اندازه کافی، نافذ، تنظیم stepless و ویژگی های دیگر برای اطمینان از کیفیت خوب کیفیت رنگرزی. دمای اتوماتیک و سیستم خنک کننده: در درجه حرارت داده شده ظهور و سقوط نرخ از طریق استیل Y شیر می تواند مداوم توسط ظهور و سقوط کنترل، پس آن بیشتر علمی و منطقی خنک کننده, رنگرزی اثر بیشتر کامل است.

سیستم کنترل سطح آب: استاد سیلندر اتوماتیک به و زهکشی و فلپ از طریق سیلندر اصلی در اتوماتیک مداوم سطح سنج که کنترل سطح آب در شرایط فرآیند مقیاس. این حمام حمام رنگ را دقیق تر می کند و می تواند تنظیم و طراحی شده به عنوان مورد نیاز حمام نسبت. با مخلوط کردن دستگاه و سطح کنترل سطح آب.

سیستم تبادل حرارت کارآمد ساخته شده است:

(1) مبدل حرارتی که ساده ساختار جمع و جور مخزن در قسمت پایین مالیات بر ارزش افزوده, قرار, صرفه جویی قابل توجهی انرژی و کاهش هزینه های تولید. مبدل حرارتی ساخته شده است دارای مزایای بهره وری انتقال حرارت بالا و اختلاف درجه حرارت کوچک و یکنواختی بالا است.

(2) سیستم گرمایش مستقیم. سیال چرخه های مثبت و منفی تخفیف سیستم کنترل رنگرزی: با ساختار فشرده مایع صاف تر بردن دستگاه، با چرخه های مثبت و منفی زمان کنترل خودکار به منظور بهبود يكنواختي رنگرزی ترکیب. نسبت کم حمام (1:8)، صرفه جویی در مواد افزودنی شیمیایی رنگ و انرژی.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code