Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
چگونه برای رسیدن به درجه حرارت بالا و فشار دستگاه عایق رنگرزی

درجه حرارت بالا و فشار رنگرزی دستگاه که ما باید بسیار آشنا با, و اگر شما آشنا با ماشین رنگ شده می توانید نگاهی به اطلاعات، این مقدمه مفصل است، و امروز ما عمدتا می گویند که درجه حرارت بالا و فشار بالا روش عایق دستگاه رنگرزی است، امیدواریم که اجازه دهید هر کس درک بهتر درجه حرارت بالا و فشار ماشین آلات رنگرزی.

اگر می خواهید به درجه حرارت بالا و فشار ماشین آلات رنگرزی به عایق، ما می توانیم مختلف با توجه به شرایط مختلف را، سه اصلی ساده زیر و هر کس برای دیدن وجود دارد.

1-استفاده سمپاش فشار هوا در درجه حرارت بالا و فشار دستگاه سطح پوشش عایق پوشش رنگرزی او با حرارت و فشار دستگاه ضخامت سطح 1.5 رنگرزی را ~ 5 میلی متر در سازند حرارتی متراکم عایق پوشش.

2. با توجه به روش عایق اول ما خاص مراحل زیر است:

(1) به درجه حرارت بالا و فشار رنگرزی سطح مختلف روغن ها و ترکیبات محافظ دستگاه را حذف کنید.

(2) برای باز کردن همزن در درجه حرارت هنوز کمتر از 21 درجه سانتی گراد به رنگ عایق در سطل رنگ به قوام شیری هم بزنید.

(3) استفاده سمپاش فشار هوا قبل از مخلوط کردن پوشش عایق خوب حرارتی لایه اسپری. برای اطمینان از ضخامت پوشش هر کردن نیاز، تا آخرین پوشش کاملا خشک، در پوشش بعدی پوشش.

3. همه از حرارت بالا و بالا فشار دستگاه رنگرزی سطح عمودی، هر یک از لایه پوشش عایق ضخامت 0.23-0.25 mm.

البته سنتی با حرارت و فشار رنگرزی بنابراین ما نیاز به یک نوع جدید از روش های عایق عایق ماشین یا نقص خاص ما محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و دیگر جنبه های برای بهبود کار می کنند.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code