Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
دو رنگ مختلف مشروب ارز ماشین آلات رنگرزی

نمی دانم اگر شما می توانید در زندگی روزمره استفاده از شکل دستگاه در مقایسه با تجهیزات سنتی رنگرزی دیده می شود ماشین آلات گلدوزی نه تنها بهبود تار و پود چرخه تک، اما همچنین مناسب برای پردازش رنگ حساس علاوه بر این به در رنگرزی علاوه بر این، ماشین آلات گلدوزی خود است دیگر امکانات فنی و سپس هیات ما را به اینجا به شما بگویم. اول از همه، رنگرزی مشکوک دستگاه ترکیبی از راهنمایی و رنگ مناسب برای فرآیند رنگرزی مختلف می تواند باشد. ، جریان و پارچه شکل تبادل countercurrent، بهبود بهره وری شستشو. دوم، تجهیزات نازل رنگ و سریع اثر نقش پارچه تا حد زیادی بهبود تار و پود تک چرخه درجه رنگرزی و نیز نیاز فرآیند رنگرزی را کاهش دهد. علاوه بر این، دستگاه با استفاده از اصل طرح جداسازی گاز مایع تا بهبود پارچه ضد چین و چروک و در رنگرزی زمان هنگامی که میزان موفقیت علاوه بر تار و پود متعارف به رنگرزی، مناسب تر برای حساس، بالا رنگ تراکم و بالا پارچه الاستیک رنگرزی از هوا ماشین آلات رنگرزی 50 ٪ از آخرین قسمت از کارکنان ما در این همچنین می توانید ذخیره کنید و ما می گویند که مرتب پارچه بخار که این ماشین آلات گلدوزی دو طرفه رنگ بالا یکنواختی، سریع، رنگ می تواند دستیابی به.

دستگاه رنگ هوا با استفاده از اصل دینامیک هوا عمدتا استفاده از گردش هوا به جای نقش آب اطمینان حاصل شود که پارچه می توان کشش چرخه حرکت، پس اگر آن در مقایسه با ماشین آلات رنگرزی سنتی آن در حمام رنگرزی از رسیدن به پیروزی کاهش موثر ry اما در کل هوا ماشین آلات گلدوزی پارچه و رنگ در انواع مختلف ارز، اصلی دو دسته فشار عمل بمباران اتمی نفوذ و جریان هوا می توان به تقسیم.

اول، فشار اعمال نفوذ: فرم کل و جریان هوا متفاوت است، اما همچنین استفاده از نازل دو، یکی است هوای نازل، دیگر نازل جریان طوری که می توان آن را هنگام شروع پارچه به لکه دار کردن، از طریق جریان نازل و تبادل مایع و تبادل هر یک از دیگر و سرانجام از جایگاه بلند غلتکی مستقیما به نازل هوا و جریان هوا برای پارچه در رنگ توسط نفوذ فشار بازی پس ماشین آلات گلدوزی در تار و پود شروع به غیر کشش ، اما همچنین در رنگ در نرخ انتشار به منظور ارتقاء.

دوم، هوا عمل بمباران اتمی: همان نیاز به رنگ از طریق نازل، پس از درمان عمل بمباران اتمی، در هوا پراکنده می شود و سپس با استفاده از جریان مؤثری رنگ همه پارچه رنگ بین هر یک از دیگری رد و بدل و اطمینان حاصل شود که تار و پود t او چرخه و کشش، اما در روند ارز نه تنها مؤثری رنگ در تار و پود کل تماس با سطح بسیار بزرگ است، برای پارچه موجود در نفوذ فیبر نسبتا قوی است، میزان انتشار الیاف داخل رنگ است افزایش یافته است. اگر با استفاده از جریان در نقطه نظر بازار عمل بمباران اتمی هوا صورت رنگرزی معمولا استفاده می شود و استفاده از اثر نیز بسیار خوب است.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code