Email:info@sunsky-machine.com وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما
اوباش: 0086-13968726171 TEL: 0086-510-83452152 فکس: 0086-510-83450450 ایمیل: info@sunsky-machine.com وب سایت: http://www.ecodyeingmachine.com
رنگرزی فعال در ماشین آلات گلدوزی چیست؟

صحبت از ماشین آلات در رنگرزی فعال رنگرزی, واقع به درک که در آن زمان رنگرزی و چاپ ما ماشین آلات گلدوزی ژن فعالیت رنگ در واقع است و بنابراین از نظر کلمات، در واقع، ما که در واقع پیدا کردن مولکول های فیبر به ترکیب شکل داریم، آن در واقع ما رنگ و فیبر به شکل یک کل نسبتا کامل است.

برای ماشین آلات گلدوزی توسط چاپ فعال انجام و رنگرزی، به عبارت ساده، آن به طور مستقیم را عملکرد dustproof پارچه نسبتا خوب، در غیر این صورت صحبت کردن از نظر آن خلوص است مربوط می شود در واقع خواهد شد است که سپس این خواهد بود نسبتا بالا، سرعت رنگ بسیار زیاد هم هست. اما از نظر شرایط هزینه آن ما در واقع آن است که بسیار بالاتر از رنگدانه چاپ و رنگرزی است.

برای ماشین آلات گلدوزی در کار، ما در واقع مجبور به پرداخت توجه به چاپ آن را با رنگ، در واقع، رنگ واکنشی، این زمان در واقع به طور مستقیم استفاده از نیتریت سدیم با غلظت بالا را به عنوان رب جریان است، انحطاط آن است نسبتا کوچک و از نظر آن هستم ount تفاله از نظر واقعیت است که این می تواند نسبتا کوچک می توان بسیار خوبی برای حفظ شکل اصلی.

رنگرزی ماشین انجام شده در این نقش از نظر کلمات داریم در واقع توجه به، در بسیاری از موارد، آنها را به واقع است به طور مستقیم در استفاده از دو فعال پایه نوع M رنگ واکنشی، رنگ خود را، آن است در واقع نرخ تثبيت بهتری داشته باشد و برای بلند کردن هنگامی که قلم مو رنگ نسخه م، در همان زمان آن صابون کاهش می دهد.

رنگرزی ماشین انجام شده توسط فرآیند چاپ فعال و رنگدانه چاپ فرایند مقایسه در واقع وجود داشته باشد بسیاری از مزایای بیشتر رایج است، با این روند در دستگاه رنگرزی پارچه در نفوذ پذیری آن بهتر است، از نظر پردازش آن سرعت از نظر کلمات و در واقع آن عالی تر خواهد شد، آن احساس نرم تر اما همچنین توجه داشته باشید که فرایند چاپ آن بیشتر دست و پا گیر.


کپی رایت © وکسی Sunsky شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
QR Code